KoruMAGDALENA PRZEŹDZIAK-BETLEJ

Jestem trenerką MA-URI®, prowadzę treningi oraz szkolenia. Pracuję indywidualnie z ludźmi przy pomocy masażu i MA-URI Bodywork®. Specjalizuję się też w Masażu Ciążowym MA-URI®. Ukończyłam cykl Profesjonalnego Treningu dla Praktyków w Danii i Nowej Zelandii w MA-URI® Institute Centre for MA-URI® Healing Arts a także warsztaty dla Trenerów.


Z wykształcenia jestem polonistką i animatorką kultury. Przez 13 lat zajmowałam się fotografią, która była moją wielką pasją.


Od roku 2000 byłam współwłaścicielką Galerii Luksfera - pierwszej w Warszawie profesjonalnej galerii fotograficznej zajmującej się prezentacją, promocją i sprzedażą fotografii artystycznej. Współpracowałam z fotografami, byłam kuratorką wielu wystaw i projektów fotograficznych. Organizowałam imprezy artystyczne oraz warsztaty. Przez sześć lat galeria miała swoją siedzibę w zabytkowej Fabryce Wódek Koneser na Starej Pradze.

W roku 2007 zrealizowałam wraz z grupą fotografek projekt multimedialny pt. Czerwony Namiot zaprezentowany na Festiwalu Fotograficznym w Krakowie. Był on owocem mojej pracy, przemyśleń oraz doświadczeń, które zgromadziłam przez siedem lat, uczestnicząc w warsztatach dla kobiet w Stowarzyszeniu Kobiet „Dakini”. Stały się one dla mnie wielką inspiracją w odkrywaniu ścieżki kobiecej duchowości. Pomogły mi odnaleźć drogę do własnej kobiecości oraz bliskości z innymi kobietami.


W tym samym też roku rozpoczęła się dla mnie najbardziej fascynująca i najmniej oczekiwana przygoda mojego życia, która całkowicie zmieniła jego bieg. W lutym poszłam na masaż MA-URI®, który otworzył przede mną niezwykły świat Huny i pracy z ciałem. To, co najbardziej mnie pasjonuje na tej ścieżce to niewyobrażalna głębia wciąż odsłaniającej się mądrości ludzkiego ciała, umysłu i duszy a także niczym nie ograniczona możliwość realizowania swojego potencjału i wszystkich talentów dla dobra innych ludzi, Ziemi i siebie. To też siła miłości i współczucia płynąca przy każdym dotyku, który wyzwala w każdym to co najlepsze.

W górę