KoruSESJE DLA PAR

Owocem naszego wieloletniego doświadczenia pracy z ludźmi jest autorska metoda pracy z parami. Metoda ta opiera się na pracy z wartościami oraz na narzędziach MA-URI tj. na pracy ze świadomością oraz z ciałem. Wierzymy głęboko, że świadomość jest podstawowym narzędziem zmiany w życiu każdego człowieka. To właśnie poprzez rozpoznanie, świadome wybory tworzymy naszą rzeczywistość. A poprzez wartości nadajemy jej głęboki sens.

Spotkania te nie mają być formą terapii, ich głównym celem jest zainspirowanie par do otwarcia się na głębszą więź z drugą osobą, w bliskości, miłości, radości i czułości. Sesje te mają też uświadomić partnerom, że nic nie daje takiej możliwości rozwoju osobistego i duchowego jak relacja z najbliższa osobą. Często, po jakimś czasie wspólnego bycia mamy poczucie stagnacji, czy też niespełnienia w pewnych obszarach naszej relacji. Tak naprawdę może to być ten kluczowy moment, aby popatrzeć na związek z głębszej perspektywy, która wyznaczy nowy kierunek i stanie się początkiem wspaniałej podróży w poznawaniu siebie, zarówno poprzez te piękne doświadczenia jak i te trudne. Z duchowej perspektywy to, że jesteśmy właśnie z tą osobą ma bardzo głęboki sens i nigdy nie jest przypadkiem. To właśnie ta osoba a nie inna, poprzez cechy, które w niej kochamy jak i poprzez te, które nas irytują staje się największą inspiracją do rozwoju i przekraczania własnych blokad i ograniczeń, które uniemożliwiają nam życie w spełnieniu i szczęściu.


Maoryski symbol relacji i miłości

To, co proponujemy na naszych sesjach a co je różni od klasycznych terapii, to stwarzanie poprzez intencję, pracę z ciałem oraz muzykę pola świadomości, które pozwala parze poczuć głęboką więź na poziomie duchowym. Daje to partnerom niezwykłą możliwość zobaczenia i poczucia drugiej osoby z zupełnie nowej, duchowej pespektywy, a także wyjścia poza emocje, nawykowe zachowania oraz myśli. Każdy z partnerów może dotknąć tajemnicy ich relacji, jej głębokiego sensu oraz celu.

Nasze sesje z parami opieramy na:

pracy z wartościami (przez wartości rozumiemy takie duchowe jakości człowieka, które wnoszą do jego życia głębokie poczucie sensu, dobra oraz spełnienia) Pomagamy parom odpowiedzieć sobie na pytania: czym są wartości, jak je czujemy i rozumiemy, jak możemy je stosować w codziennym życiu i w relacji z najbliższą osobą? Wartości, które uważamy, że są niezwykle ważne w związku to: miłość, bezwarunkowość, wdzięczność, bliskość, uznanie odmienności, wolność, czułość, prawda, odwaga, szacunek, radość, swoboda, wybaczenie, troska, przyjaźń, współczucie, poczucie jedności i spełnienia, życzliwość, oddanie.

pracy z duchowymi zasadami MA-URI. Zasady MA-URI zawierają w sobie uniwersalną mądrość, która pochodzi ze starożytnej Polinezji. Jest ona tak naprawdę wspólna dla wielu tradycji kulturowych. Rdzenni mieszkańcy Ziemi mieli dostęp do źródła wiedzy, o którym my, cywilizowani ludzie zapomnieliśmy. Ta mądrość pozwala nam na nowo odnaleźć połączenie ze sobą i drugą osobą, pozwala nam przypomnieć sobie: kim jesteśmy, skąd pochodzimy i dokąd zmierzamy.

Zasady i zagadnienia, z którymi chcemy pracować z parami to:

 • czym jest wolność w relacji, co to znaczy, że tworzymy swoją rzeczywistość, jak nasze wybory (wybory postaw, myśli, działania) wpływają na związek?
 • co to znaczy brać odpowiedzialność za to, co prezentujemy wobec siebie i drugiej osoby?
 • jaka jest różnica między emocjami i uczuciami i jak ta świadomość wpływa na naszą rzeczywistość?
 • co to są oczekiwania, jak niszczą naszą relację i jak sobie z nimi radzić?
 • jak relacja ze sobą wpływa na związek i dlaczego jest taka ważna?
 • czym jest kobieca i męska energia w nas i jak z nią pracować?
 • co to znaczy uświęcenie relacji, naszych ciał, związku dusz?
 • jakie ma znaczenie jedność w relacji oraz zasada: wszystko jest połączone ze wszystkim?
 • i wiele innych, dostosowanych do potrzeb konkretnej pary.

pracy z ciałem

W ujęciu polinezyjskim jesteśmy całością - nie tylko ciałem fizycznym, ale też emocjonalnym, mentalnym oraz duchowym. Praca z ciałem umożliwia parze dotarcie na głębszy poziom zagadnienia, którym chcą się zajmować. Ustalona wspólnie przez partnerów intencja staje się punktem wyjścia do pracy i ukierunkowuje ich uwagę. Para leżąc na dwóch rozstawionych koło siebie stołach ma poczucie wspólnego zaangażowania w dziejący się proces uzdrawiania. Każdy nasz ruch masażu jest świadomym podążaniem za ich intencją. Zgodnie z duchową polinezyjską zasadą – ‘energia podąża za uwagą’ - stwarzamy w ten sposób pole świadomości, które podnosi energię i umożliwia partnerom doświadczenie nowego wymiaru połączenia i tym samym przekroczenie blokady, która do tej pory ich ograniczała.

Poczucie dotyku, pełnego szacunku i uznania dla ciała, stwarza również możliwość otwarcia się na zupełnie nowe postrzeganie siebie i swojego partnera w obszarze cielesności.

KoruCYKL 6, 12 LUB 24 SPOTKAŃ

Program, który oferujemy opiera się na cyklicznych spotkaniach co dwa tygodnie lub co miesiąc. Może on trwać przez pół roku lub przez rok. Z naszego doświadczenia wynika, że każda zmiana jaką chcemy wprowadzić do relacji wymaga praktyki i czasu. Naszą intencją jest zaproszenie pary do fascynującej, kilkumiesięcznej podróży w odkrywaniu możliwości, jakie niesie bycie w bliskiej relacji z drugą osobą. Te spotkania mają być inspiracją do praktykowania miłości, radości, bliskości oraz nowych wzorców zachowania i myślenia w codziennym życiu. Po każdej sesji para otrzyma konkretne wskazówki jak stosować te nowe zasady. To właśnie małe rzeczy, które robimy każdego dnia decydują o tym jaki tworzymy związek i jak się w nim czujemy. Wszystko się liczy: najmniejszy czuły gest, jedna dobra myśl, miłe słowo, są one jak światełka, które rozjaśniają wspólne bycie i tworzą jego niepowtarzalną jakość.

KoruPOJEDYŃCZE SESJE

Pary, które szukają inspiracji dla swojej relacji, chciałyby spróbować czegoś nowego lub potrzebują pomocy przy rozwiązaniu konkretnego problemu zapraszamy na pojedyncze sesje MA-URI.

KoruSESJE NA SPECJALNE OKAZJE

Proponujemy sesje dla par na specjalne okazje: rocznicę ślubu, rocznicę pierwszego spotkania, urodziny, przywitanie dziecka (dla par, które spodziewają się potomka) oraz zależnie od potrzeb. Spotkanie takie ma wtedy uroczysty charakter ceremonii w pięknie przygotowanej przestrzeni.

KoruWEEKENDOWE WARSZTATY DLA PAR

Planujemy też weekendowe warsztaty dla par, które będą rozwinięciem indywidualnej pracy z parami.

KoruCENNIK

 • Sesja od pary - 300 zł
 • Sesja od pary na specjalną okazję - 350 zł

KoruO MNIE

Magdalena Przeździak-Betlej – od wielu lat prowadzi treningi i warsztaty MA-URI®. Zajmuje się praktyką indywidualną, łącząc pracę ze świadomością i ciałem. Ukończyła cykl Profesjonalnego Treningu dla Praktyków w Danii i Nowej Zelandii w MA-URI® Institute Centre for MA-URI® Healing Arts, a także warsztaty dla Trenerów. Przez 10 lat zdobywała doświadczenie w pracy z ludźmi uczestnicząc w warsztatach rozwojowych dla kobiet w Stowarzyszeniu Kobiet Dakini. Z wykształcenia polonistka i animatorka kultury, przez 13 lat zajmowała się fotografią kolekcjonerską i prowadziła galerię fotograficzną „Luksfera”.
Jej motto to słowa Matki Teresy :„Nie wszystko co robimy musi być wspaniałe. Możemy robić drobne rzeczy, ale z wielką miłością.”

KoruKONTAKT

Magdalena Przeździak-Betlej

 • Tel: + 48 502 599 442
 • e-mail: magda@ma-uriway.pl

Gabinet znajduje się na Saskiej KępieW górę