KoruMASAŻ MA-URI®

Nasze ciało jest bramą do odkrywania mocy, piękna i miłości, które każdy z nas nosi w sobie. Jednak zagubieni w codziennym pędzie tracimy kontakt ze swoim ciałem, potrzebami i marzeniami. Zapominamy o tym, kim jesteśmy, skąd przybyliśmy i dokąd zmierzamy. Masaż MA-URI pozwala na nowo odnaleźć drogę do tego, co w naszym życiu najważniejsze - drogę do nas samych.

Więcej...


Masaż MA-URI jest sztuką pełną pasji, miłości oraz niezwykłego piękna, które przejawia się w tańcu oraz każdym ruchu praktyka MA-URI. Masuje on przedramionami - długie ruchy ściągające, które obejmują duże obszary ciała, wykonywane są w rytm muzyki, dając efekt oczyszczający i harmonizujący. Muzyka, oddech, moc intencji, ruch tworzą niepowtarzalne oraz skuteczne połączenie wyzwalające ogromne zasoby energii witalnej w ciele masowanej osoby. Pozwala to na uwolnienie blokad energetycznych i napięć.

 

Masaż MA-URI jest zawsze odpowiedzią na potrzeby, stan zdrowia, a przede wszystkim na gotowość do zmian osoby, która mu się poddaje. Ta niezwykła podróż może przebiegać na wielu poziomach. Zwykle rozpoczyna się od pracy skupionej na ciele fizycznym. Wtedy pomaga w uwolnieniu napięcia, stresu oraz blokad znajdujących się w mięśniach. Podnosi odporność organizmu, pobudza krążenie, uelastycznia stawy oraz usprawnia przepływ płynów ustrojowych.

 

Na poziomie emocjonalnym masaż MA-URI jest niezwykle skutecznym narzędziem uwalniania napięć, transformacji i zmiany przekonań warunkujących nasze relacje z innymi ludźmi, sytuację zawodową czy finansową. Pomaga w odzyskaniu harmonii emocjonalnej, zwiększa gotowość do zmierzenia się z problemami oraz szukania twórczych rozwiązań. Pozwala dotrzeć do ukrytych zasobów osoby masowanej, jej odwagi, kreatywności i poczucia sprawczości. Dzięki masażowi MA-URI może ona odzyskać wewnętrzną wolność oraz życie pełne pasji i radości.


OpinieKoruMASAŻ MA-URI® DLA PAR

CZY TĘSKNISZ ZA WOLNOŚCIĄ, RADOŚCIĄ I MIŁOŚCIĄ W SWOIM ZWIĄZKU... ?

Więcej...


Wyobraź sobie pięknie przygotowaną przestrzeń a w niej, dwa stoły do masażu...

 

Jakby to było, położyć się na nich, w tym samym momencie i doświadczyć niezwykłego masażu polinezyjskiego MA-URI, w intencji pogłębienia Waszego związku, aby był żywy i wypełniony miłością?

Czy chcecie się przekonać jak to będzie, zejść ze stołu w stanie oczyszczenia, głębokiego relaksu i spojrzeć na siebie, jakby się widziało pierwszy raz?

 

Nieważne, czy jesteście razem pół roku, 10 lat czy dłużej. Najważniejsze jest to, co płynie między Wami.

 

Takie spotkanie ze sobą może być dla Was niezwykle ożywcze i inspirujące.


OpinieKoruMASAŻ CIĄŻOWY MA-URI®

Masaż ciążowy MA-URI sięga swoimi korzeniami tradycji polinezyjskiej i jej głębokiego połączenia z oceanem. Ruchy, które wykonuje się na ciele kobiety leżącej na stole, są zainspirowane rytmem oceanu, jego przypływami i odpływami. Pomaga to kobiecie zestroić się z rytmem swojego ciała oraz cyklami natury a przez to pogłębić świadomość swojego ciała oraz kontaktu z dzieckiem w łonie. Ma to ogromny wpływ na poród a także na budowanie późniejszej więzi z dzieckiem.

Więcej...


Masaż ciążowy MA-URI może być wykonywany od 4 miesiąca ciąży aż do porodu. Kobieta jest masowana leżąc na boku. Masaż rozpoczyna się od ruchów wykonywanych na plecach. Szczególną wagę przywiązuje się do dolnych partii pleców, części krzyżowej, gdzie gromadzi się najwięcej napięcia. Następnie są masowane uda, łydki oraz stopy. Przynosi to wielką ulgę kobietom szczególnie w późniejszych miesiącach ciąży, kiedy nogi zaczynają puchnąć i jest coraz większy problem ze swobodnym przepływem wody w organizmie.

 

Jednym z najważniejszych elementów masażu MA-URI jest delikatne masowanie brzucha matki. Służy on przede wszystkim nawiązaniu głębokiego kontaktu między dzieckiem a matką. Ruchy są koliste, bardzo uważne, jest to najbardziej magiczny i poruszający moment całego masażu. Bardzo często dziecko reaguje na dotyk, zaczynając poruszać się w łonie kobiety, w tym momencie więź łącząca matkę z dzieckiem zostaje pogłębiona, otwierając dla obojga nowy wymiar ich relacji.

 

Cały masaż jest wykonywany do łagodnej muzyki, która pomaga w odprężeniu, relaksie a także nawiązania kontaktu ze swoim ciałem i dzieckiem.

 

Masaż ciążowy MA-URI znacznie wykracza poza tylko aspekt fizyczny. Używając odpowiednich technik masażu, medytacji sterowanej oraz muzyki, masaż ciążowy MA-URI oferuje kobietom pracę nie tylko na poziomie fizycznym ale także mentalnym, emocjonalnym i duchowym. Pomaga zmienić trudne przekonania i emocje związane z ciążą, rolą matki, macierzyństwem a także porodem. Daje możliwość uzdrowienia i transformacji wcześniejszych trudnych doświadczeń związanych z tym aspektem kobiecości. Zachęca do podejmowania świadomych wyborów, myśli i emocji, które wspierają proces budowania pozytywnego stosunku do porodu i oczekiwanego dziecka. Projekt MAMA MA-URI®


OpinieKoruCENNIK

MASAŻ MA-URI®
120 min – 250 zł

MASAŻ CIĄŻOWY MA-URI®
60 min – 150 zł
MASAŻ MA-URI® DLA PAR
60 min – 260 zł

Każda sesja jest poprzedzona rozmową.


KoruKONTAKT

Magdalena Przeździak-Betlej
e-mail: magda@ma-uriway.pl
Tel. +48 502 599 442
Gabinet znajduje się na Saskiej KępieW górę