KoruTAŃCZĄC Z MARZENIAMI

Miejsce: Joga Politechnika, ul. Noakowskiego 16/5; Przedszkole nr 147, ul. Zakrzewska 1318 listopada 2011 , g. 18:30

Joga Politechnika, ul. Noakowskiego 16/5

MOC MIESIĘCZNEGO CYKLU, jak żyć w zgodzie z rytmem ciała – wykład Natalia Miłuńska oraz POKAZ MASAŻU I TAŃCÓW MA-URI®

Zapraszamy na spotkanie, wszystkie kobiety zainteresowane pracą z ciałem i jego rytmem na prezentację tańców i masażu MA-URI oraz na wykład Natalii Miłuńskiej.

Moc miesięcznego cyklu, czyli jak żyć w zgodzie z rytmem ciała. „Podczas wykładu poznamy cykliczną naturę ciała i psychiki kobiet oraz sposoby współpracy z ciałem, które zapewnią nam zdrowie i powodzenie. Opowiem o zwyczajach miesiączkowych kobiet różnych czasów i kultur oraz o konsekwencjach miesiączkowego tabu dla zdrowia kobiet i Ziemi.” Natalia Miłuńska

Na spotkaniu opowiemy też o planowych warsztatach, zaprezentujemy tańce oraz masaż MA-URI®.

Tańce MA-URI® są czymś znacznie więcej niż tylko ćwiczeniami fizycznymi. Zawierają w sobie ważny klucz do głębokiego zrozumienia siebie. Są sposobem medytacji i transformacji w ruchu.

Masaż MA-URI® jest sztuką pełną pasji, miłości oraz niezwykłego piękna. Muzyka, oddech, moc intencji, ruch tworzą niepowtarzalne oraz skuteczne połączenie wyzwalające ogromne zasoby energii witalnej w ciele masowanej osoby. Masaż MA-URI® pomaga w odzyskaniu harmonii emocjonalnej, zwiększa gotowość do zmierzenia się z problemami oraz szukania twórczych rozwiązań. Pozwala dotrzeć do ukrytych zasobów osoby masowanej, jej odwagi, kreatywności i poczucia sprawczości. Dzięki masażowi MA-URI® może ona odzyskać wewnętrzną wolność oraz życie pełne pasji i radości.

Gość specjalny spotkania:

Natalia Miłuńska Twórczyni strony miesiaczka.com i firmy Naya produkującej ekologiczne podpaski. Z wykształcenia antropolożka kultury, właścicielka prawdopodobnie największego w Polsce zbioru książek na temat miesiączki - od antropologicznych, przez poradniki po opracowania dotyczące zdrowia. W swojej pracy łączy wiedzę naukową, doświadczenie wyniesione z kręgów kobiet i z podróży, w których poszukiwała nowych wzorców kobiecości. Od lat współtworzy Stowarzyszenie Kobiet Dakini (www.dakini.org.pl) gdzie prowadzi warsztaty dla kobiet (Powrót do kobiecej mocy oraz autorski Czerwony Namiot) oraz Krąg Snów (według metody Connie Kaplan). Ważnym celem jej działań jest ochrona Matki Ziemi.

Prowadzące:

Katina Ewa Kowalak - licencjonowana trenerka MA-URI®, współpracuje z Instytutem MA-URI® w Danii i Nowej Zelandii. Ukończyła Cykl Profesjonalnego Treningu dla Praktyków MA-URI®. Asystuje Katji i Hemiemu w treningach w Polsce i Nowej Zelandii. Na co dzień zajmuje się masażem MA-URI®. Z wykształcenia jest anglistką, członkini Stowarzyszenia Kobiet Dakini, w którym przez kilka lat współprowadziła rozwojowe warsztaty dla Kobiet "Powrót do Kobiecej Mocy".

Magdalena Przeździak-Betlej – licencjonowana trenerka MA-URI®, prowadzi treningi, szkolenia. Zajmuje się też Masażem Ciążowym MA-URI® oraz w pracą z kobietami w ciąży. Ukończyła cykl Profesjonalnego Treningu dla Praktyków w Danii i Nowej Zelandii w MA-URI® Institute Centre for MA-URI® Healing Arts a także warsztaty dla Trenerów. Członkini Stowarzyszenia Kobiet Dakini.

WARSZTATY WEEKENDOWE „TAŃCZĄC Z MARZENIAMI”

26-27 listopada 2011

10-11 grudnia 2011

Przedszkole nr 147, ul. Zakrzewska 13

„TAŃCZĄC Z MARZENIAMI” prowadzące Katina Kowalak i Magdalena Przeździak- Betlej

Polinezyjska filozofia mówi, że wszystko ma swój niepowtarzalny rytm. Swój rytm mają wyspy, kontynenty, oceany, zwierzęta, rośliny, skały i ludzie. Swój rytm mają też emocje i myśli. Tylko kiedy odnajdujemy własny rytm, rytm naszego ciała i pragnień, możemy zestroić się z rytmem całego świata, osiągnąć swoją pełnię i zrealizować najgłębsze marzenia.

Na warsztacie „Tańcząc z marzeniami” zapoznamy uczestniczące kobiety z tańcami MA-URI® jako narzędziem samorozwoju oraz zwiększania świadomości ciała. Pokażemy skąd czerpać inspirację, jak wzbudzać w sobie pasję i odwagę w urzeczywistnianiu marzeń. Nauczymy jak pracować ze swoimi przekonaniami, tak aby wspierały one realizację upragnionych celów.

Między 22 a 27 maja 2011 poprowadziłyśmy podobny warsztat „Dancing with Your Dream” w ramach programu EU Grundtvig Program. W warsztacie wzięło udział 16 kobiet, z 9 krajów Europy, m.in. z Włoch, Danii, Łotwy, Węgier, Hiszpanii, Niemiec i Czech. Przez te cztery dni tańczyłyśmy razem w intencji spełnienia się marzeń, wzmacniając wiarę w siebie i poczucie własnej sprawczości. Było to tak niezwykłe i wartościowe doświadczenie, że postanowiłyśmy podobny warsztat zorganizować dla grupy polskich kobiet.

W programie spotkań:

  • tańce MA-URI®
  • praca z umysłem i emocjami
  • medytacje
  • zasady filozofii życia opartej na polinezyjskiej tradycji

Zapisy:

Magdalena Przeździak-Betlej: magda@ma-uriway.pl , tel. 502 599 442

Katina Kowalak : info@ma-uri.co.nz , tel. 693 542 976

Więcej informacji na ma-uriway.pl i miesiaczka.com

W górę