KoruW RYTMIE NARODZIN

Miejsce: Akademia Kundalini Joga, Sopot, ul.Kościuszki 44/9; Przedszkole nr 147, Warszawa, ul.Zakrzewska 13SOPOT - 22-23 października 2011, Akademia Kundalini Joga, ul. Kościuszki 44/9

22 października, sobota, godz.11:00 – Pokaz masażu ciążowego i technik MAMA MA-URI

Zapraszam PRZYSZŁE MAMY, DOULE I POŁOŻNE na prezentacje wyjątkowych technik pracy z kobietami w ciąży, wywodzących się z tradycji polinezyjskich MAMA MA-URI.

Zaprezentujemy: MASAŻ CIĄŻOWY MA-URI - masaż stworzony specjalnie z myślą o kobiecie ciężarnej, zarówno o jej zmieniającym się ciele i o obciążeniach z tym związanych, jak i z myślą o jej samopoczuciu mentalnym i emocjonalnym. Daje relaks, ukojenie i odprężenie. Przynosi ulgę w bólu oraz pomaga przywrócić lekkość i sprawność dla obciążonego ciała. Umożliwia on również subtelne połączenie z dzieckiem w łonie.

RUCH, TANIEC Putangi Tangi i ODDECH - techniki pomocne w pierwszych fazach porodu. Ułatwiające nawiązanie połączenia z ciałem i naturalne podążanie za rytmem narodzin.

godz.12.30 - pokaz filmu "Narodziny jakie znamy" Elena Tonetti-Vladimirova

Na zakończenie zapraszamy na pokaz filmu Eleny Tonetti-Vladimirova "NARODZINY JAKIE ZNAMY"

wstęp wolny

23 października, niedziela, godz. 10-18:00

Zapraszamy wszystkie przyszłe mamy na jednodniowe warsztaty W RYTMIE NARODZIN, na których nauczane zostaną techniki automasażu, ruchu, tańca i medytacji zgodnie z tradycją MAMA MA-URI.

inwestycja: 150zł zapisy i informacje: Joanna Kaiser, tel.663 88 66 74

WARSZAWA – 29-30 października 2011, Przedszkole nr 147, ul. Zakrzewska 13

„MAMA MA-URI. Warsztat dla kobiet w ciąży” prowadząca - Helle Hestbjerg

Zapraszamy wszystkie przyszłe mamy a także położne i doule, które pragną zapoznać się z wyjątkowymi technikami pracy z kobietami w ciąży wywodzącymi się z tradycji polinezyjskich.

29 października, sobota, godz.10-17

Dzień dla kobiet w ciąży, w programie:

przedstawienie projektu MAMA MA-URI, tańce spontaniczne, taniec Putangi Tangi, skupienie na rytmie, wzmacnianiu siły i elastyczności ciała. Połączenie z dzieckiem w łonie poprzez taniec, medytacje oraz automasaż.

30 października, niedziela, godz. 10-17

Dzień dla kobiet w ciąży i ich partnerów, w programie:

Wykład o świętej przestrzeni narodzin, jak tę przestrzeń uszanować i jak wspierać rodzącą kobietę, jeśli jesteś mężem, siostrą, przyjacielem, położną lub kimś kto towarzyszy kobiecie przy porodzie. Ćwiczenia dla par pomagające w połączeniu z rytmem porodu poprzez oddech, taniec oraz masaż.

cena: 200 zł

zapisy i informacje: Magdalena Przeździak-Betlej, tel. 502 599 442, magda@ma-uriway.pl

W górę